1 2 3 4 5


Pekdemir İnşaat, arsa ve gayrimenkul fikirleri geliştirir. Arsa üzerinde gerekli fizibilite çalışmalarını yapar, finansmanını sağlar, projeyi geliştirir, pazarlama faaliyetlerini yürütür ve projenin satışını gerçekleştirir, eş zamanlı olarak da inşaatını yürütür.

Pekdemir İnşaat, arsa ve gayrimenkul fikirleri geliştirir. Arsa üzerinde gerekli fizibilite çalışmalarını yapar, finansmanını sağlar, projeyi geliştirir, pazarlama faaliyetlerini yürütür ve projenin satışını gerçekleştirir, eş zamanlı olarak da inşaatını yürütür. Sonrasında projenin teslim ve teslim sonrası hizmetlerini de veren bir kuruluştur. Bu kapsamda bütünleşik bir gayrimenkul geliştiricisidir. Tüm süreçte fizibilite, pazar araştırması, medya iletişim yönetimi, gayrimenkul danışmanlık hizmetleri, kurumsal kimlik danışmanlık hizmetleri, kalite kontrol ve profesyonel site yönetimi konularında uzman firmalar ile çalışmaktadır.

Pekdemir İnşaat ilke olarak güçlü bir organizasyon yapısını ve kalitede sürekliliği benimsemiştir. Ana iş hedefi, kurulduğu ilk günden beri sektörde öncü olmaktır. Bugün ulaştığı noktada, geçmişinden aldığı güç, donanımlı alt yapısı, teknik personeli ve iş ortakları ile geleceği inşa edecek güçtedir. Pekdemir’in bütünleşik kalite ve gayrimenkul geliştirme anlayışı gerçek anahtar teslimi felsefesi, yapım sonrası yönetim ve sürdürülebilir müşteri hizmetleri sürecini de kapsamaktadır. Bu kapsamda sürekli gelişim için iyileştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır. Fikirden ürünün tamamlanmasına kadar her adımını yürüten bir kuruluştur.Pekdemir Misyonu

Pekdemir İnşaat, insanları mutlu edecek yapılar, iş ve yaşam alanları tasarlamak ve üretmek için vardır.

 

Pekdemir Vizyonu

Konut ve işyeri projesi geliştirme ve gerçekleştirme alanında, Türkiye’de örnek firma olmak 
 

Pekdemir Değerleri

Sözünde durmak

Dürüstlük

Müşteri Odaklılık

Yenilikçi Yaklaşım

Takım Çalışması

Sürekli Öğrenme ve Gelişim

Sağlık ve Güvenlik